Весь товар має гарантійний термін, який визначається виробником від 14 днів до 5 років.

Гарантійним вважається товар, який не має механічних пошкоджень, слідів розтину, ремонту, використовувався з необхідними комплектуючими, немає слідів "утоплення" або впливу прямих сонячних променів (за умови що на товар є гарантійний талон).

Гарантійному обслуговуванню не підлягають: батарейки, акумулятори, блоки живлення, лампочки, насадки, манжети, аксесуари до обладнання та витратні матеріали.

Для питання про гарантійне обслуговування Вам необхідно зв'язатися з менеджером по телефону або електронною поштою для узгодження умов повернення.

Діагностика та Гарантійний сервіс проводиться протягом 1-14 днів (в залежності від складності проблеми). Якщо це неможливо зробити в нашому сервісному центрі, товар відправляється виробнику або замовляються запчастини. Терміни в даному випадку визначаються індивідуально.

Повернення товару:

Законом України «Про захист прав споживачів» N 1023-XII від 12.05.1991 встановлено загальне право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням (абзац 1 частини 1 статті 9 Закону). На підставі абзацу 2 частини 1 цієї ж статті Закону споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

"Лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості, поверненню не підлягають (п. 16 Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я України № 360 від 19.07.2005)".

Вищезгаданий Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), міститься в Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України" Про захист прав споживачів "» № 172 від 19.03.1994 р .. В перелік товарів належної якості, що не підлягають заміні та поверненню, входять лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни належної якості.

У пункті 16 Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затвердженого Наказом Міністерства охорони здоров'я України № 360 від 19.07.2005 (зі змінами, внесеними Наказом МОЗ N 351 від 22.05.2009), зазначено: «Лікарські засоби і вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають, про що помістити оголошення в залі обслуговування ».

«Медичні вироби» - це прилади, комплекси, системи, обладнання, апарати, інструменти, пристрої, імплантанти, приладдя, матеріали або інші вироби, в тому числі інвазивні медичні вироби; медичні вироби для діагностики in vitro; медичні вироби, що не досягають основної передбачуваної мети в організмі людини або на ньому за допомогою фармакологічних, імунобіологічних або метаболічних засобів, але функціям яких такі вироби можуть сприяти; медичні вироби, які використовуються як окремо, так і в об'єднанні між собою, включаючи програмні засоби, необхідні для їх належного використання, з метою забезпечення: профілактики, діагностики, лікування, спостереження або полегшення стану пацієнта у разі захворювання, травми, каліцтва або їх компенсації; дослідження, заміни або видозміни структури (анатомії) органів, тканин або фізіологічних процесів; контролю процесу запліднення (п. 2 Порядку державної реєстрації медичної техніки та виробів медичного призначення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2004 N 1497, із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ України N 86 від 09.02.2011).

Таким чином, повернути куплений виріб медичного призначення належної якості назад в аптеку, магазин, офіс та ін. не можна. Тільки якщо товар має зовнішні або внутрішні дефекти, що впливають на працездатність товару.

Гарантійний ремонт:

 Протягом гарантійного терміну покупець має право на безкоштовний ремонт обладнання в разі несправності.
У разі виявлення порушень в роботі обладнання слід негайно припинити експлуатацію і звернутися в наш сервісний центр. При зверненні клієнта з приводу виявлення несправностей в роботі устаткування фахівцями нашого сервісного центру проводиться експертиза та з'ясовуються причини несправності.

У разі заводських дефектів або інших несправностей, що сталися з вини виробника, проводиться гарантійний ремонт виробу. Гарантія не поширюється на дефекти, спричинені зовнішніми впливами (скачки напруги мережі, механічні пошкодження в результаті падіння або неправильного транспортування і т.д.) або виникли в результаті порушення правил експлуатації, вказаних в інструкції.

Товар який входить:

        У розділи "Промислове обладнання" і "Лабораторне обладнання" є високотехнологічними, Калібруемие, точними контрольно-вимірювальними приладами. Згідно Ст. № 9 Закону про захист прав споживачів від 12.05.1991 товари належної якості підлягають поверненню протягом 14 календарних днів, з виплатою вартості обладнання за вирахуванням 10% (робота інженера сервісного центру з повірки товару) і вирахуванням вартості витратних матеріалів (буферні розчини, голки, елементи живлення).

        Купуючи обладнання з розділів "Промислове обладнання" і "Лабораторне обладнання" Ви погоджуєтеся з даними умовами.

        Товар повинен надійти в сервісний центр в належному товарному вигляді, в цілій упаковці, при наявності стікерів, наклейок, пакетів, затискачів, фіксаторів, інструкції, товарного чека, гарантійного талона та інших елементів заводської комплектації.

        Термін діагностики в сервісному центрі від 3 до 14 робочих днів.
У яких випадках гарантія не надається?

Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті якщо:

    порушена збереження гарантійних пломб
    є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб
    порушені правила використання, викладені в експлуатаційних документах
    було вироблено несанкціоноване розкриття, ремонт або змінені внутрішні комунікації та компоненти товару, змінена конструкція або схеми товару
    неправильно заповнений гарантійний талон або він відсутній (загублений)
    серійний або IMEI номер, що знаходиться в пам'яті виробу, змінений, стертий або не може бути встановлений
    Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні несправності:
    природний знос або вичерпання ресурсу
    випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, що виникли внаслідок недбалого ставлення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т. п.)
    пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ)
    ушкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги в електромережі або неправильним підключенням до електромережі
    ушкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або що виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів
    ушкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації
    програмне забезпечення, яке не входить в комплект виробу

Відповідно до статті 8 пункту 5 Закону України "Про захист прав споживачів" всі витрати з пересилання товару оплачує покупець.