SUPERPLASMA 2018 - це на 76% більше тромбоцитів в плазмі, на 92% більше біологічно повноцінних тромбоцитів, на 130% більше факторів росту в порівнянні з класичною методикою плазмотерапіі і в 5 разів більше обсяг збагаченої плазми.

Методика Superplasma - це абсолютно новий підхід до плазмотерапіі, це нові результати і новий рівень. Давайте детально розберемо принципи і переваги Суперплазми.

 

Методика SUPERPLASMA 2018

 

 

У чому ж принципова різниця між Суперплазмой і іншими існуючими методиками?

По-перше, методика SUPERPLAMA виключає використання гелю, тому що він не дозволяє зробити чіткий поділ крові без втрати тромбоцитів в бар'єрної пастці. Це дозволяє на 76% збільшити концентрацію тромбоцитів в отриманої плазмі для ін'єкцій. У попередніх матеріалах ми вже розповідали про шкоду розділового гелю в плазмотерапіі, детальніше Ви можете ознайомитися ТУТ.

По-друге, для приготування Superplasma використовується абсолютно інший протокол - наша унікальна авторська розробка сверхмягкого центрифугування з використанням наднизької відцентрової сили - всього 18 g. Це абсолютно неможливо, наприклад, з пробірками для Плазмоліфтінг або будь-якими іншими з гелем. Оскільки для проходження формених елементів крізь гель використовується сила в 50 разів більше - близько 1000 g. Це призводить до зниження і навіть втрати біологічного потенціалу тромбоцитів. Методика сверхмягкого центрифугування дозволяє зберегти тромбоцити в непошкодженому стані з максимальним збереженням їх біологічного потенціалу.

 

По-третє, пробірки для SUPERPLASMA виготовлені зі спеціального неполярного поліетилентерефталату з нейтральним потенціалом. На відміну від скла, даний матеріал не викликає агрегацію тромбоцитів. Скло є активатором згортання плазми. Як відомо, для агрегації тромбоцитів досить часток секунди. Тромбоцитарний агрегати утворюються миттєво при попаданні в скляну колбу, маса цих агрегатів навіть вище маси еритроцитів, тому при центрифугуванні значна частина тробмоцітов потрапляє в еритроцитарної пастку, більш того, з таких тромбоцитарних склеювань практично не виділяються тромбоцити. Пробірки для Суперплазми позбавлені цього недоліку.

По-четверте, завдяки авторською методикою сверхмягкого центрифугування, розподіл тромбоцитів і чинників зростання в плазмі набагато більш рівномірний. Нерівномірність становить близько 50%. У той час як в класичних методиках цей показник досягає 90%. Останній факт полягає в тому, що тільки нижні 10% отриманої плазми дійсно багаті тромбоцитами, інша плазма збіднена. Плазма, отримана за методикою SUPERPLASMA позбавлена ​​цього недоліку, вона не менш ніж на 50% є збагаченої.

Якщо Ви хочете ознайомитися з авторською методикою сверхмягкого центрифугування і протоколом приготування Суперплазми, перейдіть за посиланням: ПРОТОКОЛ