SUPER PRF - це наукова розробка колективу компанії Cross-Dental. Це золота середина між A-PRF і Superfibrin. Якщо Ви до сих пір не знайомі з методикою Суперфібрін, вкрай рекомендуємо, тому що на сьогоднішній день це абсолютний рекорд за змістом тромбоцитів і чинників зростання в фібринових згустках.

 

super PRF концепция
 

Чим же такий хороший SUPER PRF і чому він зайняв середнє положення між двома раніше згаданими методиками? А-PRF дійсно є покращеною методикою отримання PRF, але є досить компромісною і не позбавлена ​​недоліків. Наприклад, тромбоцити в APRF частково поглинаються еритроцитарної пасткою, а це в свою чергу призводить до зменшення концентрації факторів росту в згустку і як наслідок до зниження стимуляції ангіогенезу. Частина тромбоцитів APRF пошкоджуються, що теж призводить зниження регенеративного потенціалу. Всіх цих недоліків позбавлений Superfibrin, єдиний недолік суперфібріна - це велика тривалість процедури його отримання.

Методика SUPER PRF розроблена внаслідок абсолютного розуміння процесів і механізмів отримання фібринових згустків. В основі методики лежить концепція «20-112». Кількість чинників зростання в SUPER PRF значно вище, а швидкість отримання в три рази нижче, ніж для Суперфібрін. Для отримання SUPER PRF потрібно використовувати спеціальні пробірки зі зменшеним вмістом активатора згустку, виготовлені за спеціальною технологією і зі спеціальних матеріалів, що дозволяє отримати потрібний заряд внутрішньої поверхні пробірки. Останній факт перешкоджає агрегації тромбоцитів і допомагає їм уникнути еритроцитарної пастку.

Більш детально ознайомитися з протоколом отримання SUPER PRF можна ознайомитися ТУТ

 

Рерайтінг, повне або часткове копіювання даної статті заборонені!